W KWESTII PODATKÓW ZAUFAJ EKSPERTOWI!

Przedsiębiorca nie jest wszechwiedzący. Bycie świetnym biznesmenem nie jest jednoznaczne z posiadaniem wiedzy i umiejętności księgowych. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy właściciel firmy jest zobligowany do płacenia podatków, obliczania należności, składania deklaracji i rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Jak sobie z tym poradzić? Jak przedsiębiorca może pogodzić wszystkie spadające na niego obowiązki? Odpowiedź jest prosta. Powinien zaufać specjalistom. A w kwestii podatków poradzić się eksperta!

Usługa eksperta podatkowego jest dość powszechna w całym kraju, świadczą ją zarówno indywidualne osoby, jak i biura rachunkowe. Zatrudniony przez przedsiębiorcę ekspert skutecznie odciąży właściciela firmy i pomoże sprawnie poprowadzić działalność.

Czym zajmie się ekspert? Jego kompetencje pozwolą mu doradzić odpowiednią formę opodatkowania firmy, zminimalizować zobowiązania podatkowe, poprowadzić ewidencję do celów podatkowych, sporządzić deklaracje i zeznania oraz przedłożyć je w odpowiednich terminach i instytucjach.

O nas

Biuro Rachunkowe KZ specjalizuje się w usługach księgowych dla klieńtów z miast: Poznań, Szamotuły, Pniewy
Działamy na rynku od 2004 roku. Założyła je i prowadzi Kinga Zeidler, posiadająca świadectwo kwalifikacyjne Nr 5903/2004 wydane przez Ministra Finansów z dnia 10 maja 2004 roku. Właściciel biura posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalności rachunkowość przedsiębiorstw uzyskane na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Porady

Zastanawiają się Państwo lub podjęli już decyzję o założeniu własnej firmy? Nie wiedzą Państwo od czego zacząć? To nie jest łatwa decyzja dlatego poniżej postaramy się w kilku krokach opisać proces związany z założeniem działalności gospodarczej, oczywiście na każdym etapie tego procesu mogą Państwo skorzystać z naszych usług.

Rozliczenia roczne drogą elektroniczną

Biuro oferuje wypełnianie deklaracji rocznych bez konieczności fizycznego dostarczenia dokumentów.